امیرسیسمونی هستیم

قدرتمند و با اقتدار

داستان آغاز ما

شروع به کار امیرسیسمونی

فروشگاه امیرسیسمونی ابتدا در سال 83 در قالب یک فروشگاه خرید حضوری کوچک در شهر سمنان آغاز به کار کرد.
هدف از تاسیس فروشگاه امیرسیسمونی بنا بر صحبت های موسس این فروشگاه، آقای امیرفرزانه، عرضه البسه بچه گانه و سیسمونی بود، به همین دلیل از ابتدا تمرکز خود را بر روی عرضه پوشاک و سیسمونی خاص با تنوع بالا و قیمت مناسب گذاشت.
بنا به فرمایشات آقای فرزانه ایشان می خواستند امیرسیسمونی فروشگاهی برای همه اقشار جامعه باشد.

داستان رشد ما

در طول فعالیت کم کم دامنه محصولات فروشگاه به حوزه های لباس راحتی، مجلسی، سیسمونی، اسباب بازی و غیره افزایش یافت.
مراتب رشد و ترقی این فروشگاه به سرعت شروع شد و در طول هفت سال، این فروشگاه به برترین عرضه کننده انواع پوشاک و سیسمونی گردید و شعبه دو خود را در خیابان شهید رجایی افتتاح کرد.
فروشگاه اینترنتی امیرسیسمونی از حدود سال 85 متمرکز بر شبکه اجتماعی اینستاگرام شکل گرفت، علی رغم فعالیت نامنظم و جدید بودن این فضا به علت محبوبیت بالای فروشگاه امیرسیسمونی میان مخاطبان، در همان سال نخست فروش اینترنتی خود را آغاز کرد .
با توجه به توسعه فروش اینترنتی و نیاز به ساختار های مناسب برای فروش آنلاین، وبسایت امیرسیسمونی با هدف ساده سازی خرید محصولات از سال 99 به مجموعه اضافه شد.از این روتامین محصولات وارداتی و تولید داخل، به توزیع با کیفیت ترین برندها سوق پیدا کرده است. محصولات این فروشگاه نیز به تازگی وسعت پیدا کرده و به صورت محدود وارد حوزه نوجوان شده است.
هم اکنون فروشگاه اینترنتی امیرسیسمونی از پرطرفدارترین صفحات فروش پوشاک در شبکه اجتماعی اینستاگرام است که نزدیک به بیست هزار نفر مخاطب دارد، همچنین از ابتدای سال 99 مجله اعضای خانواده امیرسیسمونی باعنوانamir-sismony توسط فروشگاه اینترنتی امیرسیسمونی راه اندازی شده است که در آن جدیدترین محتواهای حوزه ی مد، زیبایی، سیسمونی و اسباب بازی با تمرکز بر توانمند سازی ماداران ایرانی، منتشر می شود.
ما در امیرسیسمونی به صورت پیوسته با مشتریان و طرفداران خود در ارتباط هستیم و نظرات آنان را پایش میکنیم اما اگر شما به هر شکل جزو دو دسته مذکور نیستید نیز می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با هدف بهبود عملکرد امیرسیسمونی از طرق مختلف به ما برسانید.

bakala-whatsapp-chat-icon
پشتیبانی